اينجا ايران است ۱

امسال هم مثل هر سال سر خر را کج کردیم سمت شمال البته این توفیق اجباری سالی چند بار نصیبمان می شود.

جاده ها که هر سال بد تر از سال پیش و رانندگان تازه به دوران رسیده که از سمت راست سبقت می گیرند وگردو خاک را به خورد خلق الله میدهند. من نمی دانم مگر دلیل سفر لذت بردن نیست پس چرا این همه عجله مگر نه این است که این طبیعت زیبای جاده بخش مهمی از حس سفر است ؟؟؟ پس هی آقا کجا کجا

از دزیا که نگو.....به اندازه یه کف دست ساحل که ملت تو هم میلولن نه دوشی نه امکاناتی برای شنا  فقط یک متر طناب کشیده اند و بابت پارگینگ وراه پول میگیر ند.آشغال و مگس هم که گفتن نداره؛فاضلاب تمام پلاژ ها هم یک راست میرود در قسمت طرح سالم سازی تا مردم فیض ببرند.

زنان بدبخت هم که زیر آن آفتاب داغ باید با مانتو وروسری طی طریق کنند آنهایی هم که حسابی جوش اوردند با لباس و روسری به آب میزنند صحنه های نابی را می سازند...بعضی هم کنار ساحل بساط املت و کشک بادمجان به راه می اندازند برخی لباس میشویندوعده ای هم  مهارت شوهرشان را در شنا با شورت مامان دوز تشویق می کنند.

حال بگذریم از مواد فروشان که یک لحظه آرام و قرار ندارند. بگذریم از موتورسوارانی که ساحل را با پیست اشتباه گرفته اند و تک چرخ ؛ بالانس و آکروبات میزنند.بگذریم از مزاحم ها که حتی با خانواده هم آرامت نمی گذارند.  بگذریم از آرامش   بگذریم از آبی   بگذریم از نسیم   بگذریم از دریا بگذریم از دریا ...

دقت کردید که چقدر نسل با گذشتی هستیم

/ 5 نظر / 16 بازدید
احمد

بابا تو پوز مارو زدی تو طغيانهمون هی خانوم کجا کجا!ولی خدايی اش شراره دارم بهت اميدوار می شم تو نوشتن اين دوتا مطلب آخری ات توپه اونم از نوع شرپنلش! اما خدايی اش تو اين بی سروصاحبی؛ مگه غير از اينم می شه انتظار داشت؟ يکی از همکارا رفته بود ترکيه؛ فقط بيا ببين چی می گه از دو تا مسجد خرابه و پلاژ لوله که دارن و چطور خودشونو می کشن واسه توريست و اونوقت ما ...! خدايی اش بعضی وقتا ؛نفس کم ميارم تو اين برهوت شعور! راستی ؛ الانم ساعت ۲ شبه!

يک رنگی

سلام، خوبي،خيلي جالب بود. لطفا يك سري هم به ما بزن. باي گلم

يک رنگی

سلام، خوبي، من از بچه هاي دانشگاه نيستم و شما رو هم نمي شناسم از روي پيوندهاي دوستان ديگر با وبت آشنا شدم.

زيتون

خب چرا منو ننوشتی؟ منم که بودم،‌ یعنی منو ندیدی؟! هیشکی منو دوس نداره

احمد

سلام و بدون مقدمه می رم سر اصل مطلب. تو که می دونی من اگه جواب ندم سرطان مغز می گيرم: ۱. ای بابا! چی به ما مياد؟ ما همون دشنام پست آفرينش؛ نغمه ناجوريم که آقامون اخوان گفت. ۲. و اما اين بند دوی امير ... صدا نمی ياد...الو ... شما؟ اما جدی من خودم هنوز نمی دونم امير کدوم شادی رو ميگه تو چيجوری فهميدی؟ ۳ . و آما...نرمی سر انگشتها از نرمی دلهاس. دل که نرم نباشه؛ حرير سنگ پا می شه رو پوست آدم . بر عکسشم هست. وقتی دوسش داشتی عيباشو نمی بينی ؛ چه برسه به زبری و اين حرفا! نمی گم خوبه يا بد؛ فقط می گم اينجورياس! ۴ . چيکار می کنی تو؟ آپ کن ديگه!