گاهی وقت ها

                   

گاهی وقت ها، وقتی لحظه هایت خاکستری شده باید تک و تنها بلند شی و خیابان ولیعصر را گز کنی و آنقدر بروی تا از نفس بیفتی از میان آدم ها و صورتک ها بگذری و به درونت فکر کنی مهم نیست به جایی برسی یا نه. گاهی وقت ها فقط باید رفت، رفت تا نرسید.

گاهی وقت ها باید زندگی را خیلی ساده بگیری به سادگی یک نگاه و عمق لحظات شادی و تنفر. من بر اساس زرنگی احمقانه یک اسپرم به دنیا آمده ام  و دیر یا زود بر اساس یک تصادف احمقانه می میرم و این معادله خیلی ساده است معادله ای تک مجهولی که تنها مجهولش منم.نمی دانم با این من چه کنم. 

گاهی وقت ها که خوشحالی باید برگردی و لحظات خاکستری ات را یادآوری کنی و بدانی که دیوار غم و شادی خیلی کوتاه است و کودک حوادث ممکن است خیلی زود به سوی دیگر دیوار سرک بکشد پس باید ایمان آورد به تزلزل لحظات غم و شادی. هر آنچه هست میرا و گذرا است.

گاهی وقت ها باید همدردی کنی و تفاوت ترحم و دلداری را بدانی. بدانی که ان مرد جوان بستری در بیمارستان خود عمق فاجعه و درد را می داند اکنون فقط نیازمند دلداری تو است. او گوشی می خواهد برای شنیدن فقط همین.تو از رنج او بی خبری و هرگز دلسردیش را نخواهی فهمید.

گاهی وقت ها باید سعی کنی فقط نباشی، وقتی حضورت دردی را افزون و نگاهت روی کسی سنگی می کند سعی کن نباشی. تو خود بهتر از هر کسی می توانی این رنج را تسلی دهی و شاید گاهی تنها راه نبودن باشد.

 ...امان از این گاه ها ...امان از این وقت ها...


/ 17 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ببر89

سال نوتون مبارک باشه.خواندنیم چون خواندنی بود.

طلیعه

سلام شراره جان. عیدت مبارک. امیدوارم امسال سال خوبی باشه برات عزیزم. همراه با سلامتی پدر [گل]

سمیرا

گاهي وقتها بايد درد بكشيم و كاري از دستمان برنيايد چون اين تقدير را برايمان رقم زده اند....خوبي شرر؟ بابا چطوره؟

سمیرا

نمیدونم چی باید بگم شرر....وای از این روزگار لعنتی....تسلیت بدترین کلمه ممکنه...دلم پیش دلته...صبور باش

رعنا

شراره جان خیلی متاسفم از صمیم قلب بهت تسلیت میگم

خدیجه زائر

سلام.................. کاش واژه ها را توانی بود تا بتوانم بواسطه ی انها اندکی از اوار مهیبی را بر سرت فرود امده کنار بزنم..........کاش می توانستند نسیم خنکی بشوند برای فرو نشاندن این اتشی که به خرمن جانت فرود امده...... اما دریغ و دردچاره ای نیست جز پناه بردن به صبر..............و خدای بزرگ که تنها مانا اوست و لا غیر.................... [ماچ][بغل]

رضا

شراره عزیز به آدرس ایمیلی که از تو داشتم ایمیلی زدم تا ما رو در غم بزرگ خودت شریک بدونی....اینجا هم فقط می گم خدا به تو و خانواده محترمت صبر بده و روحشون شاد!

امیر

پدران زلال محبتند ... صبرتان زیاد. روحش شاد.