تو هم برو سفر سلامت

به چی نگاه می کنی؟؟؟

هی پسر .......امیدوارم تو سرزمین شراب،عشق و آزادی به آرزوهات برسی.

می دونم که تو سرزمین مادری ات به دنبال آرزوهات رفتی و به جز زور، درد و انفرادی چیزی نصیبت نشد.

سعی کن جای همه ما خوشبخت وشاد باشی.دلمون برات تنگ می شه.

امین جان تبعید خود خواسته تو هم مبارک....

 

پی نوشت١:هم خوشحالم هم ناراحت ...کم کم باید به دوری تک تک دوستام عادت کنم عادت می کنم اما فراموش نمی کنم که داریم تبدیل می شیم به ملتی تکه پاره.

پی نوشت ٢:از همه دوستای عزیزم که با عشق و دلگرمیشون بهم دلداری دادن واقعا ممنونم...از محبت همتون سرشار شدم،باور نکردنی بود این حس و روحیه ای که بهم دادین شاید اینطوری راحت تر با بیماری پدرم کنار بیام.عشقتون مستدام.

 

/ 6 نظر / 10 بازدید
کرگدن

واو به واو فقط بغض و بغض و بغض ...

میرزاقلمدون

سلام. چی بگم والا!؟ برای پی نوشت اول طرحی به ذهنم رسید که در راستای روند روغن بادامی خواهم نوشت. در راستای دومی سلام گرم ما را به خالق نارنجهای کاپیتان بلک برسان و بگو آدم هر چند ناچیز نسبتا محترمی برایت دعا می کند.

محبوب

ملتی تکه پاره . . . بهترین تعبیر برای این روزهای رفتن آدما و دوستایی که می تونیم از باهاشون بودن لذت ببریم و از هم یاد بگیریم ، بام بخندیم و کنار هم باشیم و . . . اما ، بغض کرده ام شراره عزیزم . . . هنوز هم بابا رو دعا میکنیم و با همه وجود بهبودی و سلامتیشون رو می خوایم . . .

زهرا باقری شاد

عجب! امين هم رفت...خوشحالم براش...

سمیرا

حیف که اینهایی رو که از دست میدیم دیگه مادر وطن به دنیا نخواهد آورد...امین ...امین بزرگ...بزرگیان...اوینیان...سفرت سلامت ...سرت سلامت....دلم گرفته شرر...بابا خوبه؟

اولدوز

خانم عزیزی منم با نوشته ات درباره امین موافق ام و حسرت می خورم به دورشدن یکی از بهترین بچه های 79از خانه پدری. نوستالژی رنگ تمام خاطرات ما شده تا کی خدامی داند . آنها که ماندند قدر همدیگر را بدانند