طرح تحول اجتماعی

 

 در خبرهای خارجی آمده :

 

رییس جمهور آمریکا با حضور در محل برگزاری مسابقات شنای زنان المپیک با در دست گرفتن پرچم آمریکا به همراه همسرش به تشویق ورزشکاران زن آمریکایی پرداخت.

 

رییس جهور سابق روسیه با حضور در کمپ ورزشکاران روسی در پکن با در آغوش کشیدن زنان ژیمناستیک کار این کشور برای ایشان آرزوی پیروزی در رقابت ها را کرد.

 

 

در خبرهای داخلی آمده:

 

هما حسینی، قایقران پرچمدار کاروان ایران در المپیک شد....

 

  آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، در اظهار نظریبا اشاره به اینکه انقلاب ایران «انقلاب ارزش‌ها» بوده، از حضور یک زن به عنوانورزشکار جلودار تیم ملی المپیک ایران در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۰۸ پکن انتقاد کرد وگفت: امروز متأسفانه نه تنها زنان به این مسابقات اعزام می‌شوند، بلکه ‌آنان به عنوانجلودار حرکت ورزشکاران انتخاب می‌شوند.

 

 

 

آخه من دیگه چی می تونم بگم ... نمی دونم این گربه نفتی که اسمش رو ایران گذاشتیم اصلااز کجا این وسط سبز شده  یا این آدم ها از مریخ یا شاید هم از اعماق تاریخ اینجا خوش و خرم راه می روند و اظهار نظر می کنند.

زن ها نصف جمعیت این کشور!!!! رو تشکیل می دن آیا ما این قدر موجودات عجیبا غریبایی هستیم، یا شاید هم زنان ایرانی آنقدر اغواکننده و هوس انگیز هستند که باید از چشم نامحرمان داخلی خارجی و فضایی قایم شان کنیم و از عفت و پاکدامنی شان هر روز حرف بزنیم و دروری تحویل عوام الناس بدهیم.

این بهشتی که قراره زیر پای مادران باشد، فقط زیر پای مادر عفیف و نانازی ایرانی است که در مکتب آشپزخانه و رختخواب شوهرخوب اعمال وظیفه می کنند و به غیر از مسیر خانه تا نانوایی مش رجب را بلد نیستند.یعنی مادریت زنان دیگر کشورها دچار نقص است و جیز....

این آقایان را بالاخره یک زن زاییده و شیر داده و تربیت کرده ...این اظهار نظرات ناشی از ذهن یک بعدی و متاسفانه جنسیتی افرادیه که نه تنها به زنان این کشور توهین می کنند بلکه به ریش بشریت می خندند.

 

 با این اوضاع تا چند سال دیگه از نظر گسترش آزادی زنان، افغانستان را در جیب چپ گذاشته و خیابان ولیعصر را گز می کنیم.

پیشنهاد می دهیم که برای رفع همه دغدغه های ناموسی طرح تحول اجتماعی را استاد کنیم و با ساخت یک بازداشتگاه بزرگ از صندوق ذخیره ارزی که ظرفیت 35 میلیون زن را  داشته باشد وبا کمک ماموران مخلص گشت ارشاد به سلامتی تمام زنان این کشور را دستگیر کنیم و به جرم های نابخشودنی مثل نپوشیدن جوراب یا زبانم لال مانتوی بالای مچ پا!!! به زندان بیاندازیم و همچنان به خوبی خوشی شب ها بنشینیم و سریال 3در 4 ببنیم و فرنی بخوریم. روز زن هم  با خرید یک فروند ماهیتابه از مادران و همسرانمان در بازداشتگاه قدردانی کنیم.حتی می توان هر 9 ما یک بار هم  به همسران طرف اجازه داد که یک شب را با همسرش سر کند تا هم  امر مقدس زاد و ولد از کار نیفتد و هم زنان ما را کسی نبیند و هم خیالمان راحت باشد که احیانا اسلام به خطر نیفتد.

اما مزایای این طرح تحول اجتماعی:

١-  زن ایرانی نمی تواند در مسابقات ورزشی شرکت کند وطبعا پرچمدارکاروان هم یک مرد خواهد بود

 ٢-از شر سهمیه بندی جنسی دانشگاه  راحت می شویم

٣- به مرور گشت های ارشادجمع می شود و هزینه هنگفتی از روی دوش دولت برداشته می شود

۴-معضل دختران فراری و فحشا حل می شود

۵- صادرات زنان ایرانی به دبی قطع می شود

۶- جنبش های زنان داغون می شود

٧- ارزش های انقلابی حفظ می شود

٨- حال شیرین عبادی گرفته می شود

٩- مردان از گناه دور می شوند و برای رفع نیازهایشان هم زنانی از روسیه وتایلندو...وارد می کنیم که ایرانی نیستند وما تعصبی روی آنها نداریم.

 

 

  • این طرح ظرفیت های بالقوه فراوانی دارد که دیگه حال ندارم بگم
  • مطمئنا می توان این طرح را به  دیگر کشورهای گوگولی هم که مثل ما دغدغه ناموس دارند فروخت وارز آوری کرد
  • تمام زنان ایرانی یکراست به بهشت می روند و یک محله از بهشت را به نام دختر ایرونی نامگذاری می کنند

 

 

هوای گریه دارم..................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 58 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

49 !!!

کرگدن

50 !!!

کرگدن

می دونم که اولش با دیدن عدد کامنتات ذوق زده و در مرحله بعد با دیدن این کامنتا کنف می شی و تو دلت هشت هزار تا فحش می دی !!! اما گفتم شاید اینجوری به روز کنی ! راستش عقلم به راه حل دیگری قد نداد ! چون : اولن عقلم تو بچگیش وزنه برداری میرفته و قدش سوخته ! دومن من رفیق رضا و آرشم متاسفانه ! سومن عقلم دیروز با تیشرتم جا مونده تو لباسشویی و دو بار شسته شده و قدش آب رفته ! چهارمن : از همین دلایل کرگدنی تا دلت بخواد خودت بشمار تا بی نهایت !!!!!

میرزاقلمدون

`نجمن : عقلشو مامانش توی بچگی با پوشکش انداخته بیرون.

میرزاقلمدون

پنجمن

میرزاقلمدون

ضمنن بدم میاد از اینایی که میانو میگن چرا آپدیت نمیکنی؟؟؟ اصلن به کسی چه مربوطه؟ نمیدونم چی میخواستم بگم ! یادم رفت! بسکه کامنتای این کچل حواشمو پرت کرد!!!!!ای بابا! چیز مهمی هم میخواستم بگما!!!! اهان یادم اومد : . . . . . میخواستم بگم : تو چرا به روز نمیکنی؟؟؟؟؟

کرگدن

به مرگ خودش خالی می بنده این آرشه ! چون من به عمرم پوشک به خودم ندیدم ! اصلن زمون ما اولن امکانات نبود ! ثانین از این قرتی بازیها مد نبود کللن ! و به غایت از ملافه و پتو و برزنت بهره لازم برده میشد !!! البته خود نکبت ایشان هم از این قائده مستثنا نبوده اند حکمن ! و حتی ما بعید می دانیم همان امکاناتی را که عرض کردیم هم داشته بوده باشند !!!!!

فرزام

آقا ماکه چت ... کوپ گرفتیم. یه جا رو پاتوق کنین همه پلاس شیم اونجا خوب. من تو کامنتدونی کری بهش تیکه می ندازم جوابش میاد تو کامنتدونی خودم بعد من اونجا جواب می دم بعد اون می ره تو کامنتدونی خودش بعد من میام اینجا می بینم اینجا هم عرض اندام دونی شده من نبودم و ... بابا همین کارا رو کردین حاجتها قاطی شد من حامله شدم دیگه!![ناراحت]

فرزام

ضمنا .... ما باید واسه این کرگدن وباگرفته کوپن کامنت بذاریم. نکبت!! مگه مال عمه ته همینجوری میای 50 تا 50 تا کامنت حروم می کنی؟!

آقاي حسين

سلام خوب ميخواستين زن نباشين ولي خيييييلي بهتون حال ميدن